Wyniki „pustynnych” konkursów

Drukuj

 

 

Podczas uroczystych obchodów Święta Polskiej Niezapominajki w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Kluczach ogłoszono wyniki gminnych konkursów, których współorganizatorem było biuro projektu „Pustynia Błędowska".

Tegoroczna edycja majowego święta niezapominajkowego w naszej gminie była poświęcona promowaniu walorów przyrodniczych Pustyni Błędowskiej oraz rozpowszechnianiu wiedzy o naszym projekcie. Przy współpracy ze Szkołą Podstawową im. Jana Pawła II w Kluczach przeprowadzono następujące konkursy:

• Konkurs plastyczno – techniczny dla uczniów klas I-III na zaprojektowanie kartki pocztowej z Pustyni Błędowskiej

• Konkurs literacki pt.: „Święta miłości kochanej Pustyni dla uczniów klas IV-VI o tematyce związanej z Pustynią Błędowską

• Dyktando dla młodzieży szkolnej z Gminy Klucze o tematyce dotyczącej Pustyni Błędowskiej i projektu LIFE09 NAT/PL/000259

Przy wykonywaniu prac konkursowych oraz pisaniu dyktanda uczestnicy wykazali się wiedzą zdobytą m.in. podczas organizowanych w szkołach powiatu olkuskiego spotkań promocyjnych, prowadzonych w ramach projektu „Pustynia Błędowska".

Nadesłane prace konkursowe oceniała komisja, w składzie której znaleźli się pracownicy naszego biura oraz kadra nauczycielska i dyrekcja SP im. Jana Pawła II w Kluczach.

 

XII EDYCJA ŚWIĘTA POLSKIEJ NIEZAPOMINAJKI

WYNIKI KONKURSÓW

KONKURS LITERACKI

„ŚWIĘTA MIŁOŚCI KOCHANEJ PUSTYNI..."

 

I miejsce – Szymon Biś

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kluczach

II miejsce – Jan Zalewski

Szkoła Podstawowa w Ryczówku

III miejsce – Oliwia Mędrek

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Jaroszowcu

WYRÓŻNIENIE – Jakub Sobczuk

Szkoła Podstawowa w Rodakach

WYRÓŻNIENIE – Weronika Bryła

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kluczach

WYRÓŻNIENIE – Jakub Kubat

Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Bydlinie

WYRÓŻNIENIE – Iga Filo

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kluczach

KONKURS PLASTYCZNO-TECHNICZNY

na zaprojektowanie pocztówki z Pustyni Błędowskiej

I miejsce – Kacper Szot

Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Bydlinie

II miejsce – Szymon Rdest

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kluczach

III miejsce – Brygida Gawron

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Jaroszowcu

WYRÓŻNIENIE – Bartosz Zabdyr

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kluczach

WYRÓŻNIENIE – Aleksandra Zub

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Jaroszowcu

WYRÓŻNIENIE – Jakub Płonka

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chechle

DYKTANDO O PIÓRO WÓJTA GMINY KLUCZE 

TYTUŁ MISTRZ ORTOGRAFII W KATEGORII: DZIECI I MŁODZIEŻ

Jakub Krawiec

Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Bydlinie